A ide sa hlasovať!
9.11.2013 19:25 | mummy | Komentáre (0) |
Ako som už spomínala na facebooku, sú známe nominácie na People\'s Choice Awards, hlasovať (kľudne aj stokrát denne) môžete v kategóriách:

* Favorite TV Bromance (Sam, Dean & Castiel)
* Favorite Sci-fi/Fantasy Show (Supernatural)
* Favorite Sci-fi/Fantasy TV Actor (Jared Padalecki, Jensen Ackles)

Do vianočnej pauzy bude odvysielaných deväť častí deviatej série, naposledy sme videli 09x05 Dog Dean Afternoon, ako každý týždeň sa môžete zapojiť do diskusie, pozrieť si, aké pesničky v nej zazneli, alebo sa pobaviť pri čítaní hlášok, ktorých bolo tentokrát požehnane. Samozrejmosťou sú titulky, tentokrát ich pre vás v rekordnom čase preložili Mummy a Sarinka, na verziu web-dl ich prečasoval Sabog, a link na stiahnutie z ulozisko.sk. Ak ste zvedaví, čo nás čaká nabudúce, do galérie pribudli promo fotky k epizóde 09x06, oficiálny popis nájdete v spoileroch, spolu s názvami a dátumami vysielania častí po epizódu 09x14.
Sýýýýýýr
4.11.2013 17:42 | mummy | Komentáre (0) |
Ešte počas Comic Conu nafotili Jared aj Misha skvelé nové photoshooty, môžete si ich prezrieť v galérii, na cone v Chicagu zase minulý týždeň porozprávali všeličo zaujímavé, na facebooku nájdete výcuc tých najzaujímavejších tweetov.
Deviata séria je v plnom prúde, do vianočnej pauzy ostáva ešte 5 častí, v spoileroch sa dočítate názvy epizód a dátumy vysielania po epizódu 09x13, pribudli tiež oficiálne popisy na epizódy 09x05 - 09x07.

Myslím, že sa mi tu bude páčiť
10.10.2013 21:28 | mummy | Komentáre (0) |
Upriamte svoju pozornosť do menu vľavo (snáď oceníte sprehľadnenie, keď sú veci týkajúce sa stránky v jednom stĺpci a týkajúce sa seriálu v druhom), ako najnovšia epizóda svieti 09x01 I Think I\'m Gonna Like It Here. K nej máte možnosť zapojiť sa do diskusie, pozrieť si, aké pesničky v nej zazneli alebo sa pobaviť pri čítaní vtipných výrokov. Je mi však jasné, že najviac vás zaujímajú titulky, tentokrát ich pre vás preložili Mummy, Sarinka a Tia, na verziu web-dl ich prečasoval Sabog. A aby ste vôbec mali čo pozerať, máte tam aj link na stiahnutie z ulozisko.sk. Podobnú tabuľku môžete čakať každý týždeň.
3...2...1...
8.10.2013 18:59 | mummy | Komentáre (0) |
Už zajtra to vypukne a tentokrát sa CW rozbehla s propagáciou, takže tu máme pár ďalších videí:

Jensen Ackles
Dean: Si náš. Sakra, to je dobrý pocit.
Jensen: Musíme sa vysporiadať s elementom, ktorý sme doteraz nezažili.
Sam: Anjeli. Padajú.
Noami: Tisíce z nás, kráčajúce po Zemi.
Jensen: Neexistuje žiadna kniha, žiadny denník, ktoré by im poradili, čo s takým niečím robiť.
Dean: Sammy, prestaň!
Jensen: Bratia opäť stoja jeden za druhým.
Dean: Kľud, malá zmena plánu.
Sam: Čože?
Jensen: Očividne sú spolu silnejší.
Dean: Premýšľaj nad tým, čo vieme. Máme dosť znalostí na zvrátenie plánov. Bez teba to nedokážem.
Jensen: Vybrali si jeden druhého pred zatvorením brán pekla a myslím, že tak začíname 9. sériu s ich súdržnosťou.
Dean: Prídeme na to, dobre? Ako vždy.
Jensen: Vzťah medzi bratmi... je to, čo nás poháňa vpred.
Dean: Nechaj to tak. Nechaj to tak, braček.
Jensen: Nech sú v akejkoľvek situácii, v akomkoľvek príbehu, ide hlavne o to. Vzťah medzi týmito postavami a ich vzťah k okolitému svetu. To je všetko, čo potrebujete.3 dni
Dean: Tvrdíte mi, že život môjho brata je v Božích rukách? To nestačí!
Jensen: Už len tri dni do premiéry Supernaturalu. Utorok o 21:00.2 dni
Dean: Tam vonku sú anjeli. Hľadajú ťa a sú naštvaní.
Misha: Pripravte sa na premiéru 9. série Supernaturalu. O 2 dni. Utorok o 21:00.zajtra
Lekár: Ak váš brat bude takto pokračovať...
Dean: Tak zomrie.
Smrť: Čakal som na teba.
Jared: Premiéra 9. série Supernaturalu je zajtra. O 21:00.dnes
Dean: To, že zomieraš, ešte neznamená, že si mŕtvy. Budeme s tým bojovať.
Sam: Tak dobre, aký je plán?
Dean: Pracujem na tom.
Jensen: Nenechajte si ujsť prvú časť novej série Supernaturalu. Dnes o 21:00.A nakoniec malá informácia k titulkom - prekladať začnem až po 16:00, keď prídem domov. Určite budú, ale je dosť možné, že až cez víkend, takže prosím o strpenie.
Utorok. 21:00.
6.10.2013 19:34 | mummy | Komentáre (0) |
Už len pár dní zostáva do začiatku 9. série, na sledovanie nás pozývajú Mark Sheppard a Misha Collins v týchto videách:

Mark Sheppard
Dean: Si náš.
Mark: Myslím, že tento rok bolo finále mimoriadne.
Crowley: Osedlal si zlého býka, kamarát.
Mark: Myslím, že to bolo to pravé na ukončenie a dokonalý začiatok pre ďalší rok.
Abaddon: Vieš, čo je najšokujúcejšie na cestovaní v čase skrz skriňu a pristátí v roku 2013? Niekto považoval za dobrý nápad urobiť z teba Kráľa pekla.
Mark: Najväčší ohlas u fanúšikov mali scény v kostole so Samom, Deanom a Crowleym.
Dean: Sammy, prestaň!
Mark: Toto by mal byť pre Crowleyho zajímavý rok. Takzvaná liečba nebola dokončená, ale myslím, že aj tak mala na Crowleyho vplyv, či sa mu to páči alebo nie. Bude to mať nejaký účinok, ktorý niekedy tento rok asi rozoberieme. Na Crowleyho zlosť.
Crowley: Zaslúžim si byť milovaný. Zaslúžim si byť milovaný!
Sam: Čo?


4 dni
Sam: Crowley je nažive.
Dean: Crowley je haraburdie v mojom kufri.
Mark: Premiéra 9. série Supernaturalu tu bude už o 4 dni. Utorok. 21:00.Misha Collins
Castiel: Kde je Metatron?
Naomi: Povedal ti, že napraví Nebo, že?
Misha: Supernatural je skvelý seriál.
Naomi: To je klamstvo.
Misha: Je impozantný spôsobom, akým iné seriály nie sú. Vysporiadavame sa s veľkými témami ako padlí anjeli.
Naomi: Metatron sa nesnaží nič napraviť. Snaží sa vykázať všetkých anjelov z neba, ako kedysi Boh zavrhol Lucifera.
Castiel: Lži!
Dean: Počkaj.
Misha: Je to vážne vynaliezavý seriál, ktorý dosť riskuje a robí veci, ktoré nefungujú v iných seriáloch, na ktorých som pracoval. Všetci anjeli spadli z neba na zem. Niektorí majú časť svojej moci, iní sú úplne bez nej. Ale z Cassa je človek a po prvýkrát v živote zažíva, aké je to byť ľudskou bytosťou. Veci, v ktoré som dlho dúfal, že s Cassom ako postavou urobíme. Takže som z toho veľmi nadšený.


5 dní
Castiel: Nechcem ti ublížiť.
Chlap: Dotelefonujem a potom ťa dobodám.
Misha: Iba 5 dní zostáva do premiéry 9. série Supernaturalu. Už tento utorok o 21.00.
\"Po dlhom čase najlepšia séria.\"
21.9.2013 17:58 | mummy | Komentáre (3) |

TENTO VÍKEND SA KONÁ CON v DALLASE, ale ani nám, ktorí tam nie sme, nemusí byť nič ľúto, konečne sme sa dočkali nových promo fotiek na deviatu sériu. Všetky si ich v HQ môžete pozrieť v našej galérii, podľa počtu zobrazení začnem uvažovať nad novým designom stránky.

Okrem toho si v spoileroch môžete prečítať oficiálny popis epizódy 09x01. Na deviatu sériu sa teší aj Jared, podľa ktorého je to \"po dlhom čase najlepšia séria\", viac vo videu na oficiálnej facebookovskej stránke, ale mám tu pre vás prepis:

Crowley: Vážne si myslíte, že môžete uniesť Kráľa pekla a nikto si to nevšimne, tupáci?
Jared: V ôsmej sérii sa toho stalo dosť. Tri dni som natáčal s Markom Sheppardom.
Crowley: Pomodli sa, Paroháč.
Jared: Zdalo sa mi, že scenár ničil Sama aj Jareda.
Dean: Sam!
Jared: Naozaj som chodil do práce, ako keby som v bolestiach a premietlo sa to na obrazovku.
Dean: Dokonči túto skúšku a si mŕtvy, Sam.
Sam: No a?
Jared: Vidíme Sama prechádzať procesom, pri ktorom ma zomrieť, ale zastavil ho a nezomrel a potom sme ho videli skolabovať v bolestiach. Najvzrušujúcejšie ohľadom 9. série je pre mňa zistiť, ako sa Sam dostal z tej šlamastiky.
Sam: Čo sa deje?
Jared: Deviata séria je po dlhom, dlhom čase naša najlepšia séria. Máme super nové postavy, niektoré skvelé staré sa vrátia a máme silný príbeh. Teším sa, že to bude v nový večer, kde si nás snáď ľudia zapnú a spomenú si, o čom bol seriál.

V utorok ešte nezomreli </sarcasm>
19.9.2013 20:53 | mummy | Komentáre (1) |
Premiéra 9. série sa nezadržateľne blíži, zostáva nám čakať ešte 19 dní. Čas si môžete krátiť napríklad sledovaním nepodarených scén z natáčania 8. série alebo rôznych promo videí, s ktorými sa roztrhlo vrece. Máme tu krátku upútavku, Jareda a Jensena vo videu pre kampaň proti esemeskvaniu za volantom a najnovšie aj promo na presun Supernaturalu na utorok, všetky ako vždy so slovenskými titulkami. Ak dávate prednosť obrázkom, na túto sériu sú sľúbené nové promo fotky, zatiaľ sú k dispozícii aspoň zákulisné zábery z fotenia. Na stránku pribúdajú aj spoilery a do galérie môžete nazrieť kvôli promo fotkám k epizóde 09x01.
Mark Pedowitz o spin-offe a Supernaturale
1.8.2013 12:28 | mummy | Komentáre (2) |
Mark Pedowitz, generálny riaditeľ CW, povedal o pripravovanom spin-offe (seriál, ktorý je odvodený od už existujúceho seriálu a je zameraný na určitý aspekt pôvodného seriálu, či už je to určitá téma, udalosť, postavu atď. Napríklad, seriál Angel je spin-off seriálu Buffy, premožiteľka upírov alebo Joey je spin-off seriálu Priatelia) Supernaturalu, že sa bude odohrávať v Chicagu a postavami budú ako lovci, tak aj príšery a ich rodiny. Potvrdil, že postavy budú nové, nie už vyskytujúce sa v Supernaturale. Ďalej vieme, že Pilotom bude zrejme 20. epizóda deviatej série a dej sa bude odohrávať len v jednom mieste, nie po celej Amerike ako v Supernaturale.
Premiéry 9. série sa dočkáme o týždeň skôr, ako sme pôvodne čakali, teda už 8. októbra. A deviata séria by nemusela byť posledná, Mark Pedowitz sa vyjadril, že by bol rád, ak by Supernatural pokračoval, pokiaľ to bude možné. Ak seriál stále bude mať fanúšikov a dostatočnú sledovanosť, CW nemá v pláne ho zrušiť. Momentálne sa natáča prvá epizóda (najskôr sa nakrúcala druhá) a ako sa vyjadril Jared, je \"za fanúšikov nadšený\". Nenechajte si ujsť všetky spoilery!
22.7.2013 21:31 | mummy | Komentáre (4) | Celý článok

Bob Singer prezradil, že sa pripravuje spin-off Supernaturalu. Zatiaľ nie sú známe žiadne podrobnosti, ale okolo epizódy 9x20 bude predstavená nová postava, ktorá bude mať kľúčovú rolu a táto epizóda bude zároveň slúžiť ako Pilot nového seriálu.

A teraz prejdeme k rôznym rozhovorom, ktoré herci aj producenti poskytli novinárom (po kliknutí na každý obrázok si môžete pozrieť video).

ROBERT SINGER
- Téma deviatej série? Táto séria bude emociálna dráma ako na horskej dráhe s viacerými postavami.


JEREMY CARVER
- Téma deviatej série? Jednou z tém budú následky a tiež rozhodovanie o tom, kto ktorá postava je a čím bude.
- Aký má odkaz pre fanúšikov, ktorí sa chystajú pozerať 9. sériu? Nech sa pripravia vidieť, ako sa ich obľúbené postavy vysporiadavajú so stránkami svojej osobnosti, ktorým ešte nemuseli čeliť.


- chlapci sa musia vysporiadať so svetom, aký doteraz nezažili, Crowley je v podstate za mrežami, anjeli nie sú v nebi
- začnú sa vytvárať rôzne spojenectvá
- Bobby sa vráti v prvej epizóde 9. série a budeme veľmi prekvapení, akým spôsobom.
- Felicia Day sa vráti v 4. epizóde a bude chlapcom pomáhať s prípadom, ktorý súvisí s minulosťou Zberateľov slov
- Nebude to veľmi vtipná epizóda, ale bude sa týkať rodiny a Sam spozná Deanovu stránku, ktorú ešte nevidel.
- Bude epizóda, v ktorej sa Dean rozpráva so psami.

Pre rozhovory s hercami kliknite na celý článok ;)

Supernatural panel na Comic Cone
22.7.2013 12:10 | mummy | Komentáre (1) |

(po kliknutí na obrázok si môžete pozrieť video z panelu)

Panel začal ukážkou z 9. série, v ktorej Kevin vystrelí z luku na Deana, ktorý vojde do bunkru Zberateľov slov. \"Strieľanie ti nejde, Katniss,\" povie mu Dean. Kevin mu vysvetlí, že bunker sa zbláznil a nemohol sa dostať von. Dean mu povie, že anjeli padli a navrhne mu, aby si nabudúce vzal zbraň. Sam do bunkra dotiahne zviazaného Crowleyho. Dajú ho do žalára, ktorý objavili na konci 8. série a potom ho trochu zmlátia. Sam Crowleymu povie, že im musí prezradiť mená všetkých démonov na Zemi a ľudí, ktorí sú posadnutí. Crowley to prirodzene odmietne, pretože si myslí, že nad ním nemajú žiadnu výhodu. Inak, Sam vyzerá byť v poriadku. Plánujú Crowleyho nechať tam samého, kým im neprezradí, čo chcú. To je pre neho peklo, pretože rád klábosí a na konci ukážky si začne uvedomovať, že to nebude prechádzka ružovou záhradou.

Markovi spadla menovka a keď ju zdvihol, Jensen povedal Mishovi, aby ju zhodil znova a Mark ju potom zhodil Mishovi, čo Jared okomentoval ako \"normálny deň na nakrúcaní\". Bob Singer bol na Comic Cone po prvýkrát, pretože inak vždy práve vo Vancouveri režíroval.


O padlých anjeloch

Jeremy Carver začal tým, že dosť skoro zistíme, že svet padlých anjelov znamená hromadnú bitku. Anjeli nie sú jednotní, je ich veľa a chcú rôzne veci. Veľa z nich sa cíti strateno a pomstychtivo. \"Svet padlých anjelov je špinavý, krvavý, desivý a v mnohom sa podobá ľudskému svetu.\"


Bratské puto

Po prvýkrát po dlhom čase si bratia dali prednosť jeden druhému a ich bratskej láske pred úlohou. Vďaka tomu sú silnejší ako kedykoľvek predtým, ale bude to mať obrovský dosah. V deviatej sérii neplatí starý systém nebo-peklo, ale bratia bojujú spolu. Aj keď vo svete, kde je každý sám za seba, kráľa pekla majú zviazaného v žalári a po Zemi chodia anjeli. Takže budú potrebovať jeden druhého.


Castiel človekom

Castiel býval veľmi užitočný bratom vďaka svojim schopnostiam, teraz môže akurát tak skladať prádlo. Túto sériu môže objavovať, čo znamená byť človekom. Misha žartoval, že bude jesť a musí sa vysporiadať s tým, čo sa z jedlom deje potom a čaká nás scéna na záchode. Padla aj otázka, či sa Castiel teraz naučí šoférovať.
Jensen: Nie.
Misha: Žartuje. Samozrejme, že áno.
Jensen: Nie.
Misha: Stane sa to.
Jensen: Nie.
Bob: Jensen je až chorobne majetnícky, čo sa týka impaly. Nemôže ju šoférovať nikto iný z postáv ani hercov.Crowley

Markovi Sheppardovi producent Bob Singer zakázal odpovedať na otázku, čo bude s Crowleym (\"Mohol by vám to povedať, ale musel by som ho zabiť.\"). Len prezradil, že to, čo sa stalo na konci ôsmej série malo na Crowleyho veľký vplyv, či sa mu to páči alebo nie. Crowley je kráľ a preto je jediný démon, ktorý sa vie teleportovať. Je to jedna z výhod, keď sa na rebríčku posunul vyššie.
Jared: Ako keď sa Voldemort naučil lietať.


Zberatelia slov

Bunker Zberateľov slov znamená veľa pre Deana, je to jeho domov, Sam ho berie ako pracovisko. Je v ňom ešte veľa miestností, ktoré sme neodhalili a je to prvá stála scéna počas natáčania.


Návrat postáv

Už z tweetov Jima Beavera vieme, že Bobby sa vráti, ale nič bližšie neprezradili. Fanúšičku zaujímalo, či niekedy privedú späť Jesseho, antikrista z epizódy 05x06 I Believe the Children Are Our Future, Jeremy odpovedal, že to zatiaľ neplánujú, ale pri každej postave vždy rozmýšľajú nad takou možnosťou. Moderátor sa pýtal, či ešte uvidíme Charlie, na čo ju Bob Singer začal ohovárať, ako ťažko sa s ňou pracuje. Všetko však bolo nacvičené, na pódium prišla Felicia Day a pripojila sa k nim. Túto sériu sa teda vráti aj Charlie, Felicia má jej postavu veľmi rada. Je to jedna z mála ženských postáv, ktoré si fanúšikovia Supernaturalu obľúbili. A pre Feliciu je skvelé pracovať s takými vynikajúcimi mužmi s úžasnými vlasmi.


Režírovanie

Okrem Jensena premýšľal o režírovaní aj Jared, ale možno až o pár sérii neskôr. Ich voľno je veľmi krátke a miesto toho, aby prišiel do práce o 2 týždne skôr, si radšej viac užije svoju rodinu, hlavne v poslednej dobe sa do Vancouveru vracia v poslednej možnej chvíli. Misha má dve malé deti, ktoré ho v noci budia, takže sa teší, keď môže ísť do práce skôr a vyspať sa. Túto sériu bude režírovať epizódu 9x17, poďakoval sa Jeremymu a Bobovi za takú príležitosť a vopred sa ospravedlnil za výsledok. Felicia si najskôr myslela, že fanúšička sa opýta, ako Jensen vonia, pretože sa jej to pýtajú veľakrát, odpoveď je: ako koriander a koža.
Sviatok všetkých nerdov
21.7.2013 14:49 | mummy | Komentáre (2) |

Správy z Comic Conu budú nakoniec rozdelené na nedeľa-ostatné dni. Aj keď najväčší nápor noviniek očakávame až dnes, o 10:00 miestneho času (u nás 19:00) bude mať Supernatural panel, potom o 23:00 nášho času budeme môcť naživo sledovať Jaredov a Jensenov panel na Nerd HQ, bola by škoda nespomenúť, čo sa už udialo.

Jared svoje narodeniny poriadne oslávil, najskôr s Thomasom a Gen v zoo v San Diegu, večer dostal tortu na párty WB (na fotkách môžete vidieť napr. Mishu, Jasona Momoa (Stargate Atlantis, Game of Thrones) alebo Stephena Amella (Arrow)). Pri fotení na Maxim FX Party Jared položil ruku na brucho Genevieve, čo okamžite vyvolalo špekulácie, či nie je znovu tehotná, ale oficiálne nie je nič potvrdené.


 

 

 

Comic Con si užívajú aj Misha Collins a Mark Sheppard, na našu radosť sa radi fotia a vyspovedalo ich aj MTV, v rozhovore sme mohli počuť, že:
- pád anjelov spôsobuje na Zemi blázinec
- Catiel už nie je anjel, ale človek
- ostatní anjeli sú na Castiela naštvaní
- Ako Cas napraví vzťah s Deanom? Asi masážou, večerou pri sviečkach, kvetinami xD
- Crowley nie je vyliečený, ale rituál mal naňho vplyv, ktorý nebude môcť len tak striasť.
- Stane sa Cas lovcom? Misha odmietol odpovedať.
- Potom sa bavia o tom, že Mark bol v asi každom sci-fi seriáli, aký existuje xD
- Mark je na Comic Cone 15x
- Misha nie je na tumblr
- Mark už veľakrát narazil na Comic Cone na ľudí, ktorí boli prezlečení za niektorú jeho postavu.
- Misha stretol už veľa Castielov, je to lacný kostým a netreba sa veľmi namáhať.
- najobľúbenejší detskí hrdinovia? Doctor Who
- Mark povedal Mishovi, že by bol úplne skvelý Doctor


 

 

 

Pár spoilerov prezradil aj producent Jim Michaels, tie si môžete prečítať v príslušnej sekcii.

Rob Benedict (Chuck) predstavil svoj nový projekt \"The Sidekick\" o pomocníkovi superhrdinu, ktorý príde o prácu.

 

 

 

 

Všetko najlepšie, Jared!
19.7.2013 16:18 | mummy | Komentáre (1) |

Jared Padalecki dnes oslavuje 31. narodeniny, prajeme mu všetko najlepšie! Niektorí fanúšikovia mu budú môcť zablahoželať aj osobne tento víkend na Comic-Cone, Supernatural bude mať v nedeľu samostatný panel a Jared s Jensenom budú mať panel vrámci Nerd HQ, ktorý organizuje Jaredov kamarát Zachary Levi (Chuck), budete ich môcť sledovať na youtube. Určite tie najzaujímavejšie informácie budem priebežne písať na náš facebook a do tohto albumu v galérii budú nahraté fotky, takže o nič dôležité neprídete.

\"Jared
Back in Black
12.7.2013 10:41 | mummy | Komentáre (2) |

Konečne sme sa dočkali, včera sa začala natáčať deviata séria, pomaly sa blížime k 16.októbru, kedy bude mať premiéru 1. časť. Ako prvú však nakrúcajú epizódu 09x02, sem do galérie budú pribúdať fotky, ktoré sa objavia. Okrem toho sa blíži Comic Con, 21. júla bude mať svoj panel aj Supernatural, prídu Jared Padalecki, Jensen Ackles, Misha Collins, Mark A. Sheppard a výkonní producenti Jeremy Carver a Robert Singer. TV Guide vydal špeciálne vydanie, na obálke môžete nájsť Jensena aj Jareda, okrem toho v ňom nájdete aj veľkú dávku spoilerov. Neklamným znakom, že sa začalo natáčať je, že chlapci menia imidž, režisér Guy Bee nahral video, v ktorom sa \"ocko mení na Deana za 6 sekúnd\". Ak vám to ušlo, Jensenovi a Danneel sa 30. mája narodila dcéra, ktorej dali meno Justice Jay alebo \"JJ\".

| « previous | 16 7 8 9 10 11 12 | next » |


copyright (c) www.supernatural.cinemaview.sk | Mozilla Firefox, Opera | 1280x800 + | TOPlist