Supernatural panel na Comic Cone

(po kliknutí na obrázok si môžete pozrieť video z panelu)

Panel začal ukážkou z 9. série, v ktorej Kevin vystrelí z luku na Deana, ktorý vojde do bunkru Zberateľov slov. \"Strieľanie ti nejde, Katniss,\" povie mu Dean. Kevin mu vysvetlí, že bunker sa zbláznil a nemohol sa dostať von. Dean mu povie, že anjeli padli a navrhne mu, aby si nabudúce vzal zbraň. Sam do bunkra dotiahne zviazaného Crowleyho. Dajú ho do žalára, ktorý objavili na konci 8. série a potom ho trochu zmlátia. Sam Crowleymu povie, že im musí prezradiť mená všetkých démonov na Zemi a ľudí, ktorí sú posadnutí. Crowley to prirodzene odmietne, pretože si myslí, že nad ním nemajú žiadnu výhodu. Inak, Sam vyzerá byť v poriadku. Plánujú Crowleyho nechať tam samého, kým im neprezradí, čo chcú. To je pre neho peklo, pretože rád klábosí a na konci ukážky si začne uvedomovať, že to nebude prechádzka ružovou záhradou.

Markovi spadla menovka a keď ju zdvihol, Jensen povedal Mishovi, aby ju zhodil znova a Mark ju potom zhodil Mishovi, čo Jared okomentoval ako \"normálny deň na nakrúcaní\". Bob Singer bol na Comic Cone po prvýkrát, pretože inak vždy práve vo Vancouveri režíroval.


O padlých anjeloch

Jeremy Carver začal tým, že dosť skoro zistíme, že svet padlých anjelov znamená hromadnú bitku. Anjeli nie sú jednotní, je ich veľa a chcú rôzne veci. Veľa z nich sa cíti strateno a pomstychtivo. \"Svet padlých anjelov je špinavý, krvavý, desivý a v mnohom sa podobá ľudskému svetu.\"


Bratské puto

Po prvýkrát po dlhom čase si bratia dali prednosť jeden druhému a ich bratskej láske pred úlohou. Vďaka tomu sú silnejší ako kedykoľvek predtým, ale bude to mať obrovský dosah. V deviatej sérii neplatí starý systém nebo-peklo, ale bratia bojujú spolu. Aj keď vo svete, kde je každý sám za seba, kráľa pekla majú zviazaného v žalári a po Zemi chodia anjeli. Takže budú potrebovať jeden druhého.


Castiel človekom

Castiel býval veľmi užitočný bratom vďaka svojim schopnostiam, teraz môže akurát tak skladať prádlo. Túto sériu môže objavovať, čo znamená byť človekom. Misha žartoval, že bude jesť a musí sa vysporiadať s tým, čo sa z jedlom deje potom a čaká nás scéna na záchode. Padla aj otázka, či sa Castiel teraz naučí šoférovať.
Jensen: Nie.
Misha: Žartuje. Samozrejme, že áno.
Jensen: Nie.
Misha: Stane sa to.
Jensen: Nie.
Bob: Jensen je až chorobne majetnícky, čo sa týka impaly. Nemôže ju šoférovať nikto iný z postáv ani hercov.Crowley

Markovi Sheppardovi producent Bob Singer zakázal odpovedať na otázku, čo bude s Crowleym (\"Mohol by vám to povedať, ale musel by som ho zabiť.\"). Len prezradil, že to, čo sa stalo na konci ôsmej série malo na Crowleyho veľký vplyv, či sa mu to páči alebo nie. Crowley je kráľ a preto je jediný démon, ktorý sa vie teleportovať. Je to jedna z výhod, keď sa na rebríčku posunul vyššie.
Jared: Ako keď sa Voldemort naučil lietať.


Zberatelia slov

Bunker Zberateľov slov znamená veľa pre Deana, je to jeho domov, Sam ho berie ako pracovisko. Je v ňom ešte veľa miestností, ktoré sme neodhalili a je to prvá stála scéna počas natáčania.


Návrat postáv

Už z tweetov Jima Beavera vieme, že Bobby sa vráti, ale nič bližšie neprezradili. Fanúšičku zaujímalo, či niekedy privedú späť Jesseho, antikrista z epizódy 05x06 I Believe the Children Are Our Future, Jeremy odpovedal, že to zatiaľ neplánujú, ale pri každej postave vždy rozmýšľajú nad takou možnosťou. Moderátor sa pýtal, či ešte uvidíme Charlie, na čo ju Bob Singer začal ohovárať, ako ťažko sa s ňou pracuje. Všetko však bolo nacvičené, na pódium prišla Felicia Day a pripojila sa k nim. Túto sériu sa teda vráti aj Charlie, Felicia má jej postavu veľmi rada. Je to jedna z mála ženských postáv, ktoré si fanúšikovia Supernaturalu obľúbili. A pre Feliciu je skvelé pracovať s takými vynikajúcimi mužmi s úžasnými vlasmi.


Režírovanie

Okrem Jensena premýšľal o režírovaní aj Jared, ale možno až o pár sérii neskôr. Ich voľno je veľmi krátke a miesto toho, aby prišiel do práce o 2 týždne skôr, si radšej viac užije svoju rodinu, hlavne v poslednej dobe sa do Vancouveru vracia v poslednej možnej chvíli. Misha má dve malé deti, ktoré ho v noci budia, takže sa teší, keď môže ísť do práce skôr a vyspať sa. Túto sériu bude režírovať epizódu 9x17, poďakoval sa Jeremymu a Bobovi za takú príležitosť a vopred sa ospravedlnil za výsledok. Felicia si najskôr myslela, že fanúšička sa opýta, ako Jensen vonia, pretože sa jej to pýtajú veľakrát, odpoveď je: ako koriander a koža.


| mummy | 22.7.2013 12:10 |

Leslie . . . 22.7.2013 17:22
Díky moc! :-) :-D
Tak Misha se chodí do práce vyspat :-D :-D
Jensen očividně miluje Impalu jako Dean :-D
Jsem ráda, že se vrátí i Charlie :-)
Pridanie komentára


Text *
Bold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napíšte prosím číslicu 4:


copyright (c) www.supernatural.cinemaview.sk | Mozilla Firefox, Opera | 1280x800 + | TOPlist