Vozidlá


Chevy Impala:
Deanovo najobľúbenejšie auto je jednoznačne Chevy Impala z roku 1967. Je čierna, má štvoro dverí a jej poznávacia značka je KAZ 2Y5 (neskôr CNK 80Q3). V prednom boxe môžeme nájsť zopár falošných identifikačných kariet a sem-tam aj nejakú tú falošnú kreditnú kartu. Taktiež sa v Impale nachádza rádio, ktoré prehráva kazety, ktorých má Dean plnú škatuľu. Väčšinou sa z rádia ozýva starý dobrý rock a metal. Kufor v zadnej časti ukrýva bohatú nádielku zbraní a ostatných vecí potrebných na lovenie. Na zadných sedadlách môžete nájsť pozostatky jedál, ale taktiež pre bratov veľmi vzácnu vec - škatuľku plnú starých rodinných fotografii, ktorú im dala Jenny v dieli 01x09. Impala dokonca prežila svoju vlastnú "smrť", keď ju v epizóde 02x22 prevalcoval kamión. Našťastie ju však obetavý Bobby odtiahol na svoje šrotovisko, kde ju čakala dlhšia uzdravovacia kúra. Keď Dean vyzdravel, mohol sa vrátiť ku svojej "láske" a dať ju opäť do poriadku, čo sa mu podarilo až v dieli 02x03, kde sa nám nová Impala predstavila pekne z každého uhla. Impalu spoznáte veľmi ľahko. Jej prenikavý rapot je počuť už z diaľky. Pokiaľ si ešte stále nie ste celkom istí, stačí, keď pri otváraní dverí budete počuť silné vrzgnutie. Celkom istí si však môžete byť až vtedy, keď z nej vystúpia dvaja bratia.

Zaujímavosti:
Pôvodne Impalu vlastnil John Winchester, ten ju však dal Deanovi predtým, ako zmizol v Jerichu.

Keďže sa chalanom podarilo utiecť z väzenia, musel Dean zmeniť na Impale poznávaciu značku z KAZ 2Y5 na CNK 80Q3, aby sa opäť nedostali do väzenia.

"Čierny" nákladiak:
John Winchester jazdil na dvojdverovom GCM Sierra Grande z roku 1986. V zadnej časti nákladiaka sa nachádza samovysúvací box, ktorý obsahuje všetko, čo lovec potrebuje, od zbraní až po svätenú vodu. V prednej časti v centrálnom boxe John ukrýval hromadu falošných identifikačných kariet a taktiež tam nájdeme aj nejaké tie falošné kreditné karty. Naposledy sme Johnov nákladiak mohli vidieť v dieli 02x21, keď išiel John za Meg. Je pravdepodobné, že ho John nechal práve tam pred skladiskom, pretože po Johnovej smrti nie je celkom jasné, kde nákladiak skončil.

"Rodinný" Van:
Toto rodinné autíčko sa mihlo v seriáli len krátko, a to v časti 02x02. Z Impaly bola vtedy len kopa šrotu, bratia mali pred sebou nový prípad a nutne potrebovali nejaké auto. Keďže sa nachádzali na Bobbyho šrotovisku, vedeli, že Bobby určite nejaké bude mať. Napokon však neobstáli podľa ich predstáv. Pekný štvormiestny Van, do ktorého by sa zmestila celá rodinka, sa Deanovi ani trochu nepáčil a pri jeho šoférovaní sa cítil potupne. Keď im však jedna akcia nevyšla a mysleli si, že vďaka poznávacej značke budú odhalení, museli sa Vanu zbaviť. Zastali v lese, Dean odmontoval poznávacie značky a hodil si ich do tašky. Tiež nie je jasné, či tam Van zostal alebo sa preňho vrátil Bobby.
copyright (c) www.supernatural.cinemaview.sk | Mozilla Firefox, Opera | 1280x800 + | TOPlist