Spoilers

Všeobecné Spoilery

 • 13. séria bude mať 23 epizód
 • Misha Collins sa v určitej podobe vráti aj v 13. sérii, Marka Shepparda už podľa jeho slov neuvidíme.
 • V 13. sérii sa bude pravidelne objavovať Alexander Calvert ako Jack, Luciferov syn. Jackovi sa podarí Winchesterovcom ujsť, ale nakoniec bude s nimi v bunkri, nevie ovládať svoje schopnosti.

  Čo zaznelo na Comic Cone?

 • Castiel je v realite, o ktorej sa už hovorilo, ale nikdy nebola ukázaná. Uvedomí si, že patrí k Winchesterovcom.
 • Bratia sa nejako budú musieť vysporiadať s Luciferovým potomkom.
 • Mary nie je mŕtva. Dean je pripravený prijať fakt, že Mary je navždy preč, avšak Sam sa drží nádeje, že by mohla byť nažive. To medzi nimi vyvolá konflikt.
 • V apokalyptickom svete, v ktorom je Mary uväznená, môžeme očakávať návrat niektorých postáv, ktoré sú v realite Sama a Dean už po smrti.

  spin-off

  Jedna epizóda 13. série bude zároveň pilot nového spin-offu Wayward Sisters, v ktorom si zahrajú Kim Rhodes (šerifka Jody Millsová), Briana Buckmaster (šerifka Donna Hanscumová), Kathryn Newton (Claire Novaková), Katherine Ramdeen (Alex Jonesová), ako nová postava sa predstaví Clark Backo. Tá bude hrať Patience Turnerovú, novú členku sesterstva Wayward Sisterhood, ktorej sa život obráti hore nohami, keď zistí, že je mocná jasnovidka. Tento dar zdedila po svojej starej mame Missouri Moseley a kvôli jej daru po nej idú temné sily. V tejto epizóde opäť uvidíme Lorettu Devine (Missouri Moseley).

  epizódy

  13.01 Lost and Found


  Dátum vysielania: 12.10.2017


  SÚ SPÄŤ - Po strate ich matky, skone Crowleyho a srdcervúcej smrti Castiela musia Sam a Dean zachrániť, čo sa dá. Názory Winchesterovcov na to, ako si poradiť s nefilom, sa po narodení Jacka líšia. Po vtiahnutí do trhliny sa Mary musí naučiť, ako prežiť v apokalyptickom svete a nenechať sa zabiť Luciferom.

  koho uvidíme?: Samantha Smith (Mary Winchesterová), Mark Pellegrino (Lucifer), Alexander Calvert (Jack)
  promo fotky

 • epizóda pokračuje tam, kde skončilo finále 12. série
 • Sam a Dean sa nezhodnú, čo spraviť s Jackom, Dean ho chce zabiť, Sam mu chce pomôcť.
 • Dean sa bude modliť, aby Boh všetkých oživil
 • Jack ujde Winchesterovcom
 • uvidíme scény z apokalyptického sveta, vládne v ňom archanjel Michael, ktorého bude hrať Christian Keyes  13.02 The Rising Son


  Dátum vysielania: 19.10.2017


  ČO ZLÉ PRICHÁDZA... - Sam a Dean začnú skúmať Jackove schopnosti. Nečaká návšteva proroka Donatella upozorní chlapcov na to, že Jack potrebuje väčšiu ochranu, akú mu Winchesterovci dokážu ponúknuť. Keďže Lucifer nemôže zasiahnuť, na Jacka si robí zálusk pekelný princ Asmodeus.

  koho uvidíme?: Samantha Smith (Mary Winchesterová), Alexander Calvert (Jack), Mark Pellegrino (Lucifer)
  promo fotky

 • znovu uvidíme proroka Donatella
 • Lucifer zistí, že nie je tá najmocnejšia bytosť v apokalyptickom svete  13.03 Patience


  Dátum vysielania: 26.10.2017


  Keď jej priateľku zavraždí prízrak so slabosťou pre veštkyne, Missouri vyhľadá pomoc Deana a Jody, aby ochránila svoju vnučku, ktorá netuší, že zdedila jej dar a môže byť ďalšia na rade. Medzitým Sam pomáha Jackovi s ovládaním jeho schopností.

  koho uvidíme?: Clark Backo (Patience Turnerová), Loretta Divine (Missouri Mosselyová), Kim Rhodes (Jody Millsová), Adrian Holmes (syn Missouri)
  promo fotky

 • predstaví sa nová postava Patience Turnerová, jasnovidka, ktorá svoj dar zdedila od starej matky Missouri Mossely  13.04 The Big Empty


  Dátum vysielania: 02.11.2017


  DLHÁ CESTA DOMOV - Keď zomrie viacero pacientov terapeutky Mie Vallensovej, Sam, Dean a Jack vyšetrujú záhadu okolo ich vrážd a neúmyselne sú nútení vyrovnávať sa s vlastným žiaľom.  13.05 Advanced Thanatology


  Dátum vysielania: 09.11.2017


  POKROČILÁ TANATOLÓGIA - Pri práci na prípade ducha šialeného doktora Sam a Dean dostanú pomoc od nečakaného zdroja - Billie. Castiel nájde cestu späť k Wincgesterovcom.  13.06 Tombstone


  Dátum vysielania: 16.11.2017


  LEN DO TOHO...VYLEPŠI MI DEŇ - Castiel sa stretne s Jackom a spolu so Samom a Deanom vyrazia do zaspatého westernového mestečka vyšetrovať vraždu. Deanovi sa splní sen, keď sa postaví zoči-voči ozbrojenému vyhnancovi.

 • Castiel spozná Jacka.  13.07 War of the Worlds


  Dátum vysielania: 23.11.2017


  PRETEKY V HĽADANÍ JACKA - Sam a Dean pokračujú v hľadaní Jacka s Asmodeom za pätami a narazia pri tom na starého nepriateľa. Medzitým sa Luciferovi podarí ujsť od Michaela a nájde nepravdepodobného a hlavne neochotného spojenca.  13.08 The Scorpion and the Frog


  Dátum vysielania: 30.11.2017


  VEĽKÁ LÚPEŽ - Sam a Dean majú pocit, že už nemajú iné východisko a súhlasia s tým, že ukradnú záhadné auto démona menom Barthamus na výmenu za kúzlo, ktorým môžu vystopovať Jacka.  13.09 The Bad Place


  Dátum vysielania: 7.12.2017


  JACK A KAIA NARUŠIA SVET - Jack sa zúfalo snaží Samovi a Deanovi dokázať, že je dobrý a dokáže ovládať svoje schopnosti a s pomocou lapačky snov Kaie chce nájsť Mary Winchesterovú a zachrániť ju z alternatívnej reality. Keď však plán nevyjde, sú to bratia Winchesterovci, ktorí potrebujú zachrániť.

  koho uvidíme?: Alexander Calvert (Jack), Kim Rhodes (Jody), Yadira Guevara-Prip (Kaia), Clark Backo (Patience), Adrian Holmes (James), Kathryn Newton (Claire), Katherine Ramdeem (Alex)
  promo fotky

 • Deviata a desiata epizóda tvoria jeden celok.
  13.10 Wayward Sisters


  Dátum vysielania: 18.01.2018


  VRACAJÚ SA KATHRYN NEWTONOVÁ, KIM RHODESOVÁ, KATHERINE RAMDEENOVÁ, BRIANA BUCKMASTEROVÁ, CLARK BACKOVÁ A YADIRA GUEVARA-PRIPOVÁ - Keď Sam a Dean zmiznú, Jody Millsová zavolá Claire Novakovej, nevyspytateľnej lovkyni rebelke, že je čas vrátiť sa domov - musia nájsť Winchesterovcov. Claire sa vráti a spolu s Alex Jonesovou sa snaží násjť rovnováhu medzi normálnym životom a lovením na čiastočný úväzok. Jody je rada, že sa Claire vrátila domov, ale trápi ju znepokojujúca vízia Patience o jej adoptívnej dcére. Claire a Alex hľadaj Kaiu, lapačku snov zodpovednú za otvorenie trhliny, cez ktorú prešli Sam a Dean, pretože je kľúč k tomu, kde bratia sú. Jody zavolá Donne Hanscumovej a ženy vyrazia na najdôležitejší lov ich života.


  promo fotky

 • táto epizóda bude pilot nového spin-offu Wayward Sisters  13.11 Breakdown


  Dátum vysielania: 25.01.2018


  ČAS ODVĎAČIŤ SA - Donna zavolá Samovi a Deanovi, aby jej pomohli pri pátraní po jej stratenej neteri Wendy. Títo traja lovci zistia, že Wendy uniesol muž, ktorý v grotesknej aukcii na internete predáva príšerám ľudské orgány a oni sa musia ponáhľať ju zachrániť, kým nebude neskoro.


  promo fotky  13.12 Various & Sundry Villains


  Dátum vysielania: 01.02.2018


  NÁVRAT ČARODEJNICE - Dean sa stane obeťou čarodejníc Jamie a Jennie Plum, ktorým sa podarí ukradnúť bratom Winchesterovcom mocnú knihu kúziel. Pri tom, ako sa ju Sam a Dean snažia získať späť, dostane sa im pomoci od mocného a prekvapivého spojenca, keď zasiahne Rowena, ktorá je späť zo sveta mŕtvych.


  promo fotky  13.13 Devil’s Bargain


  Dátum vysielania: 08.02.2018

  HOSŤUJE DANNEEL ACKLES - Sam, Dean a Castiel hľadajú Lucifera, ktorý medzitým uzavrie nepravdepodobnú dohodu so zázračnou liečiteľkou sestrou Jo. Asmodeus je čoraz bližšie k nájdeniu Jacka.


  promo fotky

 • rolu sestry Jo (liečiteľky, ktorej dobré skutky zaujmú pozornosť Lucifera) si zahrá Jensenova manželka Danneel.  13.14 Only the Best Intentions


  Dátum vysielania: N/A  13.15 A Most Holy Man


  Dátum vysielania: N/A  13.16 ScoobyNatural  Dátum vysielania: N/A

 • animovaná epizóda v štýle Scooby-Doo.  13.17 The Thing


  Dátum vysielania: N/A  13.18 Bring ‘Em Back Alive


  Dátum vysielania: N/A  13.19 Funeralia


  Dátum vysielania: N/A  13.20 Unfinished Business


  Dátum vysielania: N/A • copyright (c) www.supernatural.cinemaview.sk | Mozilla Firefox, Opera | 1280x800 + | TOPlist