Reportáž
"Supernatural" oslavuje stovku!

Po natočení jubilejnej stej epizóde, ktorá bude odvysielaná až v polovici apríla (podľa údajov The CW presne 15. apríla), sa štáb Supernaturalu zišiel vo Vancouveri, aby si spolu povečerali, zatancovali, oslávili a áno, dokonca aj zaspievali!

Aj napriek tomu, že detaily o stej epizóde sú veľmi dobre utajované (doposiaľ sme sa vďaka spoilerom dozvedeli len o tom, že je epizóda veľmi „mytologická“, prevažne zameraná na Deana a objaví sa v nej Archanjel Michael), boli do Kanady pozvaní reportéri, aby sa zúčastnili párty a premiešali sa s hviezdami ako Jim Beaver, Misha Collins, Jared Padalecki, Jensen Ackles a scénaristka/producentka Sera Gamble. Tvorca seriálu Eric Kripke sa nemohol zúčastniť z osobných dôvodov.

Večer čiernych kravát priniesol príhovory chlapcov, ktorí ďakovali svojim spolupracovníkom, s ktorými si užívali natáčanie piatich sérii, ktoré ich dostali až k tomuto dôležitému medzníku. Každý rečník, ktorý stál na malom pódiu medzi plagátmi, ktoré oznamovali nedávne víťazstvo seriálu v People’s Choice Awards a „Vďaka režisérovi Kimovi Mannersovi“, ktorý minulý rok zomrel, bol veľmi elegantný a dojatý.

Vrcholom večera bol nepochybne okamih, keď sa na pódiu objavili The Impalas. The Impalas sú tak trocha provizórna kapela, ktorá bola vytvorená chlapcami od kulís, zvuku a vybavenia, doprevádzaná frontmanom a hlavným spevákom Jensenom Acklesom.

Fanúšikovia, ktorí poznajú Acklesov hudobný talent z jeho vokálov v piesni „Crazy Love“ od Jasona Mannsa alebo v piesni „Waisted Jaime“ od Steva Carlsona vedia, že aj keď by Supernatural skončil piatou sériou, mohla by ho čakať veľmi sľubná spevácka kariéra.

copyright (c) www.supernatural.cinemaview.sk | Mozilla Firefox, Opera | 1280x800 + | TOPlist