Komiksy
Supernatural: Origins (Supernatural: Počiatky)
Scany jednotlivých čísel si môžete stiahnuť tu.

(Pre zväčšenie kliknite na obrázky)

Vydanie I.
Dátum vydania: 2. máj 2007
Autor: Peter Johnson
Obal: Tim Sale

Po tom, ako sa stane svedkom vraždy vlastnej ženy rukami démona, sa John Winchester vydáva na cestu do temného sveta nadprirodzena, hľadajúc spôsob, ako chytiť a zabiť monštrum, ktoré mu vzalo ženu. Ale, čo jeho dvaja mladí synovia Sam a Dean? Ako môže nedávno ovdovený otec zvládnuť boj so zlom a výchovu svojich detí? Je otcovstvo vzdialená časť jeho utkvelého lovu?


Vydanie II.
Dátum vydania: 6. jún 2007
Autor: Peter Johnson
Obal: Tim Sale

Pokračovanie predchádzajúceho vydania. Vyšetrovanie hroznej vraždy vlastnej ženy, zavedie Johna Winchestera ešte viac do hĺbky nadprirodzeného sveta. Na stope príšernému zabijakovi, John mieri na západ spolu so svojimi deťmi, hľadajúc pomoc pri pátraní a nejaké odpovede. Pýta sa však na správne otázky?
Vydanie III.
Dátum vydania: 4. júl 2007
Autor: Peter Johnson
Obal: Ryan Sook

Život a výcvik lovca je zložitý a tvrdý a John Winchester len začína. Vo chvíli, keď John urobí prvý krok na tejto mučivej ceste, musí učiniť závažné rozhodnutie v súvislosti s pohľadom na svoje deti. Nastal čas, aby bol John skutočne zasvätený do sveta lovcov, návštevou baru Harvelle's Roadhouse.
Vydanie IV.
Dátum vydania: 1. august 2007
Autor: Peter Johnson
Obal: Dustin Nguyen

Ďalší krok v hľadaní vraha svojej ženy, zavedie lovca Johna Winchestera na návštevu kňaza v Južnej Dakote. Je však John pripravený na to, čo mu chce kňaz ukázať? Mohol by sa naposledy stretnúť s Mary?

Vydanie V.
Dátum vydania: 26. september 2007
Autor: Peter Johnson
Obal: Tony Harris

Cesta Johna Winchestera sa blíži ku svojmu koncu a lovec cestuje na legendárne miesto "Four Corners", ktoré leží na americkom juhozápade. Práve na tomto mieste sa má ocitnúť tvárou v tvár s vrahom svojej ženy. Je však John pripravený na to, čo sa dozvie a na tajomstvá, ktoré budú odhalené?
Vydanie VI.
Dátum vydania: 31. október 2007
Autor: Peter Johnson
Obal: J.G. Jones

John Winchester čelí svojej najväčšej skúške. Zisťuje, že na náročnej ceste svetom nadprirodzena, nie je všetko také, ako to spočiatku vyzerá. Oklamaný a zahnaný do úzkych, musí použiť všetko, čo sa naučil, pokiaľ chce prežiť a znova vidieť svoje deti.

Ukážky a "trailer" z prvého vydania komiksu:

(Pre zväčšenie kliknite na obrázky)

Nasledujúce obrázky si môžete vo flashovej podobe a v anglickom jazyku pozrieť na stránke cwtv.com. Trailer, ktorý je nahovorený Jensenom Acklesom, propaguje nové komiksy a tým odkazuje fanúšikom, že si na oficiálnej stránke televízie môžu pozrieť prvé ukážky z nového komiksu, si vy môžete pozrieť tu.

Preložené ukážky:

Supernatural: Rising Son (Supernatural: Dospievajúci syn)

(Pre zväčšenie kliknite na obrázky)

Vydanie I.
Dátum vydania: 23. apríl 2008
Autor: Peter Johnson, Rebecca Dessertine
Obal: Ben Oliver a Dustin Nguyen

23. apríla 2008 vyjde v poradí už druhá séria Supernatural komiksu. Tá sa bude volať Rising Son (Dospievajúci syn). Sam v ňom bude mať 7 a Dean 11. Na rozdiel od prvej série sa bude viac venovať bratom. Prvá séria bola zameraná na Johna a na jeho objavenie "nadprirodzeného" sveta. V tejto sérii budú bratia cestovať s Johnom a zúčastňovať sa s ním na lovoch a objaví sa v nej napríklad aj Bobby. Autor komiksu taktiež prezradil, že plánuje aj tretiu sériu, ktorá sa zrejme s príbehom priblíži až k Pilotu.


Vydanie II.
Dátum vydania: 28. máj 2008
Autor: Peter Johnston, Rebecca Dessertine
Obal: Ben Oliver

John Winchester je prenasledovaný svojou minulosťou a obáva sa svojej budúcnosti. Smrť jeho ženy ho ranila, no zistenie, že jeho syn Sam môže mať spojitosť s temným svetom, je na neho priveľa. Obetuje Deana, aby Sama ochránil pred životom plným strachu a hrôzy?

Vydanie III.
Dátum vydania: 25. jún 2008
Autor: Peter Johnston, Rebecca Dessertine
Obal: Dustin Nguyen

Obete, ktoré John Winchester podstupuje kvôli loveniu, sa stupňujú, napokon však učiní najväčší krok zo všetkých: usporiada prvý lov pre svojho staršieho syna Deana. Je mladý muž pripravený na všetky tie hrôzy, ktoré jeho otec roky lovil? Podarí sa mu aspoň takto zblížiť s otcom?

Vydanie IV.
Dátum vydania: 23. júl 2008
Autor: Peter Johnston, Rebecca Dessertine
Obal: Dustin Nguyen

Johnovo rozhodnutie stiahnuť svojho syna Deana na cestu do temného sveta lovenia, ho zanechalo na pochybách, čo spraviť s jeho mladším synom Samom. Niečo na ňom je výnimočné, ale je to niečo dobré alebo zlé? Môže tajomná žena, ktorá Winchesterovcov prenasleduje poznať odpoveď?

Vydanie V.
Dátum vydania: 27. august 2008
Autor: Peter Johnston, Rebecca Dessertine
Obal: Dustin Nguyen

Potom, ako si John uvedomí zdrvujúcu skutočnosť, musí pristúpiť k možnosti toho, čo alebo kto Sam je a čo s tým spraví. Je však toto rozhodnutie skutočne na ňom? Sam totiž zmizol z ich motelovej izby. Môže sa odpoveď nachádzať vo vnútri čierneho auta, ktoré ich prenasleduje?

Vydanie VI.
Dátum vydania: 24. september 2008
Autor: Peter Johnston, Rebecca Dessertine
Obal: Dustin Nguyen

Sam Winchester bol unesený a jeho otec sa nezastaví, kým ho nenájde. Vodítok je však málo, a aj keď John nájde páchateľa, bude mu Dean schopný pomôcť v boji? Šokujúci záver "Dospievajúceho syna" je tu!

copyright (c) www.supernatural.cinemaview.sk | Mozilla Firefox, Opera | 1280x800 + | TOPlist