Supernatural Fan Q&A - 1. časť
27.9.2014 21:45 | Sarinka | Komentáre (0) |
Premiéra desiatej série nám pomaly dýcha na krk a s jej blížiacim sa príchodom sa objavujú ďalšie a ďalšie informácie. Spoilery sme preto aktualizovali o slušnú nádielku spoilerov pre epizódy 10x01, 10x02 a tiež popis retrospektívnej epizódy, ktorá bude odvysielaná deň pred prvou epizódou. Okrem toho pre vás Mummy otitulkovala prvú časť rozhovoru s Jaredom a Jensenom, v ktorom obaja odpovedajú na zvedavé otázky fanúšikov.

S10 Sneak Peek (SK titulky)
23.9.2014 21:05 | Sarinka | Komentáre (1) |
Prednedávnom sa na internete objavilo dlhšie promo na desiatu sériu spolu s komentármi Jeremyho Carvera a Roberta Singera. Hovoria v ňom o Deanovi, Cassovi, vtipných epizódach či možnom návrate vašich obľúbených postáv. My vám ho teraz prinášame so slovenskými titulkami.

#9yearsofSPN
15.9.2014 17:01 | mummy | Komentáre (0) |

13. septembra 2005 mal Supernatural premiéru na vtedajšej stanici WB a tento víkend oslavoval výročie, možno ste na twitteri zachytili tag #9yearsofSPN. Využijem príležitosť a zrekapitulujem info, ktoré sme zabudli spomenúť na stránke, aj keď na facebooku ste určite zachytili nepodarené scény z 9. série a tiež hraný akože dokument z pohľadu fanúšika, ktorý netreba brať úplne vážne a ktorý napísal a zrežíroval Misha Collins. Už sa blíži sa začiatok 10. série, v galérii nájdete nové promo plagáty a rovvnako promo fotky k epizóde 10x01 Black.
Rok Deanmona
11.9.2014 21:00 | mummy | Komentáre (0) |
Pred chvíľou sme sa dočkali prvého proma na 10. sériu a vy si ho môžete pozrieť so slovenskými titulkami. Pre úplnosť dodávam, že pesnička, ktorá v prome hrá je \"Figure It Out\" od Royal Blood.

Ice Bucket Challenge
19.8.2014 17:37 | mummy | Komentáre (0) |
Existuje ešte niekto, kto nepočul o Ice Bucket Challenge? Do tejto výzvy sa zapojilo už kopec ľudí, jej cieľom je získať peniaze na pomoc ľuďom postihnutých amyotrofickou laterálnou sklerózou (ALS) a upozorniť na túto problematiku. Vyzvaní na seba musia vyliať vedro ľadovej vody alebo zaplatiť pokutu a zároveň vyzvať dalších troch ľudí (možno ste zachytili, ako túto výzvu prijali zo Slovákov napr. Marián Hossa alebo Marián Gáborík). Výzva sa nevyhla ani Supernaturalu, ako prvý sa zapojil Osric Chau (Kevin), ktorý ďalej nominoval Jareda, Mishu a Marka Shepparda. Jareda už však predtým nominoval Stephen Amell (Arrow), rovnako Mishu John Barrowman (Arrow). Vyzvaný bol aj Jensen, ako chlap sa zatiaľ prejavil len Mark, jeho videá nájdete na youtube.

Všetko najlepšie, Jim!
12.8.2014 21:36 | Sarinka | Komentáre (0) |
Jim Beaver, predstaviteľ Bobbyho, dnes oslavuje svoje 64. narodeniny. Želáme mu všetko najlepšie a dúfame, že sa s ním v Supernaturale ešte nejakým spôsobom stretneme.

10 sérií, 200 epizód, dvaja bratia...
6.8.2014 01:00 | Sarinka | Komentáre (0) |
Retrospektívne promo, ktoré riaditeľ televízie Mark Pedowitz premietal na májovom CW Upfronts uzrelo svetlo sveta v lepšej kvalite. Ide o prvé oficiálne promo na desiatu sériu a zhŕňa všetkých deväť sérií. Ako sme už spomínali, 6. októbra sa dočkáme takzvanej retrospektívnej epizódy. Objavia sa v nej aj tvorcovia seriálu a dokonca aj sám stvoriteľ bratov Winchesterovcov - Eric Kripke. Fotky z Twitteru: 1 (Eric Kripke a Robert Singer), 2 (Eric Kripke) , 3 (Jeremy Carver). Okrem toho televízia CW zverejnila ešte jedno video, v ktorom sa Sam a Dean tiež párkrát mihnú.

Croatoan
1.8.2014 09:56 | mummy | Komentáre (1) |

Je Supernatural naozaj kult, ako sa raz vyjadril Misha Collins? Dnes je 1. august 2014, deň, do ktorého cestoval v čase Dean v epizóde 5.04 The End. Fanúšikovia na celom svete si preto píšu na ruku slovo #Croatoan, zapojí sa niekto?
Comic Con 2014
29.7.2014 19:07 | Sarinka | Komentáre (1) |

Minulý víkend sa v americkom San Diegu konala jedna z najočakávanejších udalostí fanúšikov po celom svete - Comic Con. V nedeľu sa svojho panelu dočkal aj Supernatural a na zvedavé otázky fanúšikov odpovedal Jared, Jensen, Mark, Misha a výkonný producent Jeremy Carver. S Mummy sme sa pre vás spísali súhrn celého panelu. V článku nájdete fotky, odkazy na videá a pozor si dávajte aj na spoilery. Po paneli sa všetci štyria odobrali na panel Nerd HQ, ktorého cieľom bolo vyzbieranie peňazí na charitu a bolo možné ho naživo sledovať cez Youtube. Pokiaľ ste ho zmeškali, pozrieť si ho môžete tu. Okrem toho, že si asi polovicu času robili srandu z chudáka s maskou jednorožca v javisku a doberali sa navzájom, toho až tak veľa neprezradili.

Aisha Tyler: Keby ste si mohli vybrať nejaký seriál, s ktorým by ste spravili crossover, ktorý by to bol?
Misha: Hawaii Five-0, aby sme mohli natáčať na Hawaii. To by bolo super.
Mark: Hovoríme tu o Superwholock?
*fanúšikovia kričia*
Mark: Vidíte? Superwholock?
*Jared a Jensen nechápavo pozerajú*
Jared: Vie to niekto preložiť do normálnej angličtiny?
Mark: Vysvetlite mu to.
*fanúšikovia kričia*
Mark: Áno, ale povedzte to naraz, aby vás počul.
Aisha Tyler: Supernatural, Sherlock a Doctor Who.
Mark: Dva z nich už mám za sebou, čakám na tretí.
Jensen: Takže v podstate by Sam a Dean išli do Británie.
Mark: Áno, zaplatíš to?
Aisha Tyler: Mark si chce len spraviť výlet domov.
Jared: Vždy som chcel spraviť crossover so Smallvillom, Tom je úžasný chalan, mohla to byť sranda.
Jensen: Neviem, ak prihliadneme na to, čo bratia robia, tak možno by bolo najlepšie navštíviť Upírske denníky a všetkých ich vyhladiť.
Aisha Tyler: Za to by som vám osobne zaplatila.
Comic Con: Ukážka z 10x03 + preklad
27.7.2014 21:45 | Sarinka | Komentáre (3) |
Pred malou chvíľou skončil v americkom San Diegu panel Supernaturalu. Pokiaľ ste sledovali našu facebookovú stránku, mohli ste si naživo prečítať tweety z miesta činu. Fanúšikovia sa aj tento rok dočkali exkluzívnej ukážky a to z epizódy 10x03, ktorú režíruje sám Jensen Ackles. Preklad dialógov, ktoré v nej odznejú nájdete pod videom. Viac informácií a fotiek prinesieme zajtra.Sam: Nenávidím démonov.
Dean: Mám toho v sebe oveľa viac ako len démonskú šťavu. Niečo ti poviem. Chlapi ako ja tvoríme prirodzený poriadok. Tak to bolo dané.
Sam: Chlapi ako ja sa aj tak musia snažiť, ako vedia.
Dean: Z môjho pohľadu nevidím žiadny rozdiel medzi tým, čím som sa ja stal a čím ty už si.
Sam: A čo presne to má znamenať?
Dean: Viem, čo si spravil, keď si ma hľadal. Viem, ako ďaleko si zašiel. Takže sa ťa opýtam. Kto z nás je v skutočnosti príšera?
Dean: No tak, Sammy! Dajme si pivo, porozprávajme sa. Už ma nebaví sa hrať. Dohrajme hru! Urob to. Je to na tebe.
Všetko najlepšie, Paroháč! :)
19.7.2014 21:45 | Sarinka | Komentáre (0) |

Náš milovaný dvojmetrový Jared, predstaviteľ Sama Winchestera a dvojnásobný ocino dnes oslavuje svoje 32. narodeniny. My mu želáme len to najlepšie a kopec šťastných momentov s jeho utešenou rodinkou.

Television Critics Association press tour
19.7.2014 12:59 | mummy | Komentáre (0) |


O tom, že 200. epizóda bude muzikál, sme už informovali, čo ďalšie o 10. sérii prezradili Jeremy Carver, Jensen Ackles a Jared Padalecki na Television Critics Association summer press tour?

Podľa Jeremyho Carvera: \"Čo sa týka toho, ako dlho sa seriál ešte môže vysielať, najviac ma udivuje, ako nielen títo chlapi, ale aj zvyšok hercov a štábu a scenáristov zostávajú najtvrdšie pracujúcou bandou, s akou som mal tú česť kedy pracovať. A začína to týmito chlapcami a pokračuje Bobom Singerom, ktorý by tu bol, ale práve režíruje epizódu. Nerád by som znel ako z armády, ale nikto nemôže skončiť. Príbeh ani jeho realizácia. Ešte toho máme toľko čo povedať, čo je pozoruhodné, keď natáčame už 129. sériu.... nie, sme nadšení, že môžeme naďalej rozprávať tento príbeh.\"

Jared Padalecki rozhodne nemá v pláne skončiť, ako sám povedal: \"Pokiaľ sa nezníži kvalita seriálu a ja nepochybujem, že v schopných rukách (Carverových) sa to nestane, ale ak nám niekedy zavolajú s tým, že \"Viete čo, myslíme, že sme povedali všetko, čo sme chceli...\" Naozaj mi na seriáli a Samovi Winchesterovi veľmi záleží. Zajtra mám 32. narodeniny a strávil som s ním 9 rokov života, takže nechcem, aby dopadol tak, že ho nebudem rešpektovať. Rešpektujem túto postavu a seriál a scenáristov a kolegov hercov a herečky. Myslím, že dostatočne poznáme seriál a naše postavy a ak sa bude blížiť koniec, spoznáme to a nebudeme musieť nikoho prosíkať. Teraz mám ženu a deti. Môj osobný život veľmi, veľmi milujem a keď nastane čas zavesiť postavu Sama Winchestera na kliniec, privítam tú kapitolu života.\"

Jensen Ackles pokračoval: \"Myslím, že všetci máme rovnaký názor. Stále sme seriálom nadšení a za 10 rokov to nič nepoškvrnilo. A spomínam si, keď som dostal posledný scenár k 9. sérii a bol som úplne bez seba. Sám som bol nedočkavý, čo sa stane v 10. sérii. Myslím, že kým tu bude to uspokojenie, to nadšenie, to vzrušenie, tak potom áno, budeme pokračovať, kým budú ľudia stáť pri nás a stále sa baviť. Milujeme tie príbehy.\"


po kliknutí na obrázok sa otvorí galéria

V 10. sérii sa predstavia nové postavy - démoni, anjeli, duchovia, vlkodlaci a samozrejme \"stránka Deana, ktorú sme ešte nevideli,\" provokoval Carver. \"S démonom Deanom zostaneme viac ako jednu epizódu,\" odhalil výkonný producent. A bude to iný typ démona Deana, aký by ste čakali. \"Medzitým je Sam na love svojho brata, zatiaľ čo na rovnakom love je aj iná záhadná postava a bratom to spôsobí problémy,\" pokračoval Carver. Na nebeskom fronte sa zameriame na Castiela, ktorý je vďaka slabnúcej anjelskej šťave v ohrození života.

A čo sa týka úplného konca, má Carver nejakú konkrétnu predstavu?

\"Musím odpovedať ako vždy a trochu to zaobaliť, pretože viem, že Eric Kripke mal vždy predstavu o konci, ale zatiaľ sa o ňu so mnou nepodelil,\" povedal scenárista- producent. \"A mám nejakú predstavu... ale aj tak chcem nechať priestor na náhody. Seriál pokračuje nad všetky očakávania, takže nemyslím, že by sme sa chceli nejako obmedzovať. Len preto, že mám v hlave dokonalú predstavu, neznamená to, že niektorý z týchto chlapcov nemôže s niečím prísť.\"

Na čo Jared odpovedal: \"Uvedomuješ si, že si nás práve prizval k napísaniu konca, že?\"
Muzikálová epizóda!
18.7.2014 23:34 | Sarinka | Komentáre (0) |

Jensen, Jared a výkonný producent Jeremy Carver sa dnes zúčastnili Television Critics Association press tour a zodpovedali niekoľko zvedavých otázok novinárov. Reč bola aj o 200. epizóde 10x05, ktorá ponesie názov Fan Fiction. Údajne pôjde o niečo ako ľúbostný list pre fanúšikov a odznejú v nej pesničky. To, či ich budú spievať Jared s Jensenom Jeremy Carver odmietol komentovať, no tanec nevylúčil. Na otázku, či budú pesničky prespievané alebo originálne odpovedal, že z každého niečo. Zajtra vám prinesieme oveľa viac informácií z tejto akcie a nebude chýbať ani hromada fotiek, stay tuned!

| « previous | 13 4 5 6 7 8 912 | next » |


copyright (c) www.supernatural.cinemaview.sk | Mozilla Firefox, Opera | 1280x800 + | TOPlist