Denník

Pilot


Tu sme mohli denník vidieť po prvý krát. Presnejšie povedané, keď bol Dean zatknutý za používanie falošnej totožnosti a kreditných kariet. Po zatknutí sa prezentoval ako Ted Nugent. Šerif však zo škatule vytiahol Johnov denník a hodil ho na stôl. Po chvíli ho otočil na stranu, kde bolo napísane " Dean 35!!!" . Dean si vtedy vymyslel, že je to číslo na jeho školskej skrinke.


Wendigo


Súradnice z denníka doviedli bratov do Blackwater Ridge. Tu sa stretli s Wendigom. Sam vtedy našiel v denníku stranu venovanú tomuto tvorovi. Bratia tak zistili s čím majú dočinenie a mohli proti tomu bojovať.


Phantom Traveler


Bratia v ňom našli postup ako zničiť démona. Postup sa skladal z dvoch častí v prvej bolo treba démona vyhnať z hostiteľa a v druhej ho museli definitívne zničiť. Vtedy denník pohol bratom zachrániť životy pasažierov cestujúcich v lietadle.


The Journey Home


Samovi sa snívalo o ich dome. Po prebudení si na kus papiera začal kresliť strom. Po chvíli zistil, že strom už niekde videl. Rýchlo otvoril otcov denník a vybral z neho fotografiu, na ktorej bol on s rodinou a za nimi stál strom aký nakreslil. Sam povedal Deanovi, aby sa vrátili späť domov, pretože sa s domom deje niečo zlé. Bratia zisťujú, že sa v dome nachádza poltergaist. O dome sa dozvedeli so Samových predtúch. Dopomohla im fotka z denníka.


Asylum


Denník sa objavuje takmer na začiatku epizódy, keď bratom prídu súradnice od otca. Následne bratia na internete zisťujú, že sa jedná o blázinec. Dean okamžite nachádza v denníku zaujímavý článok týkajúci sa práve tohto blázinca. Dean je presvedčený, že blázinec nie je celkom v poriadku. Denník však môžeme vidieť aj v zmieňovanom blázinci, kde si bratia všimnú nápis JUŽNÉ KRÍDLO. Dean si spomenie, že sa v denníku písalo o troch deťoch, ktoré sa vkradli do južného krídla a jedno z nich hneď po príchode zošalelo.


Provenance


Samovi sa podarilo nájsť v denníku predošlých majiteľov obrazu, ktorý zomreli následne po jeho kúpe. To doviedlo bratov k myšlienke, že sa vraždy nestávali bezdôvodne.


Dead Man's Blood


Pri čítaní správ z internetu spomenul Sam meno Daniel Elkins. Dean si spomenul, že to meno už videl. Vytiahol otcov denník a ukázal Samovi spomínané meno, pri ktorom sa nachádzalo číslo 970-555-0156. Vďaka číslu odhalia bratia nový prípad a stretnú opäť svojho otca.


In My Time Of Dying


Dean sa prostredníctvom denníka dozvie, že smrtky môžu meniť ľudské vnímanie a dokonca sa môžu objaviť v akejkoľvek forme, napríklad ako pekné dievčatá. To ho vedie k myšlienke, že Tessa nie je duch zomierajúceho dievčaťa, ale samotná smrtka, ktorá sa objavila, aby ho zmiatla a prinútila ho prejsť na "druhú stranu". Dean ju však včas odhalí a snaží sa jej v tom zabrániť.

copyright (c) www.supernatural.cinemaview.sk | Mozilla Firefox, Opera | 1280x800 + | TOPlist