Television Critics Association press tour


O tom, že 200. epizóda bude muzikál, sme už informovali, čo ďalšie o 10. sérii prezradili Jeremy Carver, Jensen Ackles a Jared Padalecki na Television Critics Association summer press tour?

Podľa Jeremyho Carvera: \"Čo sa týka toho, ako dlho sa seriál ešte môže vysielať, najviac ma udivuje, ako nielen títo chlapi, ale aj zvyšok hercov a štábu a scenáristov zostávajú najtvrdšie pracujúcou bandou, s akou som mal tú česť kedy pracovať. A začína to týmito chlapcami a pokračuje Bobom Singerom, ktorý by tu bol, ale práve režíruje epizódu. Nerád by som znel ako z armády, ale nikto nemôže skončiť. Príbeh ani jeho realizácia. Ešte toho máme toľko čo povedať, čo je pozoruhodné, keď natáčame už 129. sériu.... nie, sme nadšení, že môžeme naďalej rozprávať tento príbeh.\"

Jared Padalecki rozhodne nemá v pláne skončiť, ako sám povedal: \"Pokiaľ sa nezníži kvalita seriálu a ja nepochybujem, že v schopných rukách (Carverových) sa to nestane, ale ak nám niekedy zavolajú s tým, že \"Viete čo, myslíme, že sme povedali všetko, čo sme chceli...\" Naozaj mi na seriáli a Samovi Winchesterovi veľmi záleží. Zajtra mám 32. narodeniny a strávil som s ním 9 rokov života, takže nechcem, aby dopadol tak, že ho nebudem rešpektovať. Rešpektujem túto postavu a seriál a scenáristov a kolegov hercov a herečky. Myslím, že dostatočne poznáme seriál a naše postavy a ak sa bude blížiť koniec, spoznáme to a nebudeme musieť nikoho prosíkať. Teraz mám ženu a deti. Môj osobný život veľmi, veľmi milujem a keď nastane čas zavesiť postavu Sama Winchestera na kliniec, privítam tú kapitolu života.\"

Jensen Ackles pokračoval: \"Myslím, že všetci máme rovnaký názor. Stále sme seriálom nadšení a za 10 rokov to nič nepoškvrnilo. A spomínam si, keď som dostal posledný scenár k 9. sérii a bol som úplne bez seba. Sám som bol nedočkavý, čo sa stane v 10. sérii. Myslím, že kým tu bude to uspokojenie, to nadšenie, to vzrušenie, tak potom áno, budeme pokračovať, kým budú ľudia stáť pri nás a stále sa baviť. Milujeme tie príbehy.\"


po kliknutí na obrázok sa otvorí galéria

V 10. sérii sa predstavia nové postavy - démoni, anjeli, duchovia, vlkodlaci a samozrejme \"stránka Deana, ktorú sme ešte nevideli,\" provokoval Carver. \"S démonom Deanom zostaneme viac ako jednu epizódu,\" odhalil výkonný producent. A bude to iný typ démona Deana, aký by ste čakali. \"Medzitým je Sam na love svojho brata, zatiaľ čo na rovnakom love je aj iná záhadná postava a bratom to spôsobí problémy,\" pokračoval Carver. Na nebeskom fronte sa zameriame na Castiela, ktorý je vďaka slabnúcej anjelskej šťave v ohrození života.

A čo sa týka úplného konca, má Carver nejakú konkrétnu predstavu?

\"Musím odpovedať ako vždy a trochu to zaobaliť, pretože viem, že Eric Kripke mal vždy predstavu o konci, ale zatiaľ sa o ňu so mnou nepodelil,\" povedal scenárista- producent. \"A mám nejakú predstavu... ale aj tak chcem nechať priestor na náhody. Seriál pokračuje nad všetky očakávania, takže nemyslím, že by sme sa chceli nejako obmedzovať. Len preto, že mám v hlave dokonalú predstavu, neznamená to, že niektorý z týchto chlapcov nemôže s niečím prísť.\"

Na čo Jared odpovedal: \"Uvedomuješ si, že si nás práve prizval k napísaniu konca, že?\"


| mummy | 19.7.2014 12:59 |


K článku nie sú zatiaľ žiadne komentáre!
Pridanie komentára


Text *
Bold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napíšte prosím číslicu 4:


copyright (c) www.supernatural.cinemaview.sk | Mozilla Firefox, Opera | 1280x800 + | TOPlist