Rozhovor s Jeremym CarveromZazreli sme to v Crowleym ľudskú emóciu, keď pred nečakaným oživením sedel pri Deanovi?

\"Nie je to len pozostatok ľudských emócií,\" odhalil Carver. \"Keď si Crowley pichal ľudskú krv, či to priznajú alebo nie, medzi tými dvomi sa vyvinula väzba. Nazvite to ľudskosť alebo priateľstvo, ale rozhodne medzi nimi niečo je.\"


Čo si bude Sam myslieť o paktovaní sa jeho staršieho brata s Kráľom pekla?

\"Pri návrate seriálu bude mať Crowley Deana poriadne omotaného,\" poznamenal Carver. \"Keď sa Sam dozvie pravdu o Deanovi, nezmieri sa s tým!


Nemôžu spolu Winchesterovci proste vychádzať?

\"Na začiatku 10. série sú bratia v dosť unikátnej situácii,\" provokoval Carver.


Čo sa deje v nebi?

\"Téma, Ako sa Cas vysporiada s hroziacou smrťou a kde sa vidí vo vedení neba a anjeli, sa načne v prvej epizóde,\" sľúbil Carver. \"Niektorí anjeli sú stále na zemi. Čo tí zatúlanci robia môže byť zaujímavé.\" A čo Metatron, ktorý je uväznený v nebeskom žalári? Videli sme ho naposledy? \"Ani omylom,\" povedal Carver, \"myslím, že Metatronov príbeh sa neskončil, kým je nažive.\"


Tak aká bude hlavná téma série?

\"Asi to bude znieť záhadne,\" povedal Carver, \"ale podľa mňa bola deviata séria voľbe, akým človekom chcete byť, ako keď sa Cas rozhodoval, či zostane človekom alebo sa znovu stane anjlom. Myslím, že desiata séria bude o tom, ako sa každý vystrie a povie si, \"Viete čo, som tým, kým som.\" Uvidíme, ako sa to prejaví u každej jednej postavy.\"


| mummy | 17.7.2014 20:35 |


K článku nie sú zatiaľ žiadne komentáre!
Pridanie komentára


Text *
Bold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napíšte prosím číslicu 4:


copyright (c) www.supernatural.cinemaview.sk | Mozilla Firefox, Opera | 1280x800 + | TOPlist